Jest to najnowszej generacji urządzenie do elektrochemicznego czyszczenia spoin stali nierdzewnej, tj. trawienia i pasywacji stali nierdzewnej.

Made in Germany !

TIG-MAX® XT 2500 to małe, proste i mocne inwertorowe urządzenie do czyszczenia spoin stali nierdzewnej TIG wraz z wytrzymałymi akcesoriami eksploatacyjnymi.

Jest to wydajne, mobilne i wytrzymałe urządzenie czyszczące do spoin nierdzewnych TIG oraz MIG.

Urządzenia TIG-MAX® XT 2500 TRAWI stal nierdzewną, POLERUJE stal nierdzewną I PASYWUJE stal nierdzewną w JEDNEJ operacji!

TIG-MAX® XT 2500 współpracuje ze pędzelkiem z włókna węglowego oraz z systemem przesuwnej tulei, która służy do izolowania i wiązania włókien węglowych, ponieważ energia elektryczna działa tylko na końcówce pędzelka.

Dzięki prostej obsłudze i niewielkiej wadze, urządzenie TIG-MAX® XT 2500 do wytrawianie stali nierdzewnej idealnie nadaje się do następujących zastosowań: na placach budowy, przy prefabrykacji rurociągów, w warsztacie, a także w wielu innych obszarach.

Urządzenie do elektrochemicznego trawienia oferuje również dodatkową funkcję znakowania dzięki zestawowi do znakowania stali nierdzewnej. Za pomocą tego zestawu można wykonywać indywidualne logo / podpis na detalu. Dzięki temu można zaprezentować swoje logo na każdej powierzchni ze stali nierdzewnej.

Oprócz urządzenia służącego do elektrochemicznego trawienia i pasywacji stali nierdzewnej po spawaniu, zestaw zawiera również następujące akcesoria:

1 szt. TIG-MAX® XT Przewód z uchwytem, niebieski, 3m

1 szt. TIG-MAX® XT Kabel masowy czarny, 3m, z klemą masową

2 szt. TIG-Max® XT 2500 Pędzle czyszczące / trawiące do spoin nierdzewnych

1 szt. TIG-MAX® XT 2500 Przesuwna tulejka izolująca

1 szt. TIG-MAX® TC-275 Płyn czyszczący / trawiący do spoin nierdzewnych, 0,25 litr

1 szt. TIG-MAX® TC-510 Neutralizator po procesie trawienia spoin nierdzewnych, 1 litr

1 szt. Zbiornik na płyn

1 szt. Spryskiwacz 0,5 L

1 szt. TIG-MAX® XT walizka transportowa

1 szt.TIG-MAX® XT instrukcja obsługi

1 szt. TIG-MAX® XT karta katalogowa

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi modelami urządzeń do czyszczenia spoin stali nierdzewnej po spawaniu:

W naszej ofercie posiadamy również urządzenie do znakowania stali nierdzewnej TIG-MAX® XT 90.

Więcej informacji technicznych z zakresu trawienia, polerowania, pasywacji i znakowania stali nierdzewnej można zaleźć na naszym blogu.