Przewód roboczy TIG-MAX XT dla urządzenia do elektrochemicznego czyszczenia spoin

Przewód roboczy TIG-MAX® XT

Przewód roboczy TIG-MAX® XT jest przeznaczony do urządzeń do czyszczenia spoin stali nierdzewnej TIG-MAX® XT. Dostępne długości to 3m, 6m i 10m.

Do przewodu roboczego mocowany jest uchwyt, trzpień, a następnie przesuwna tulejka izolacyjna i pędzelek z włókna węglowego.

W zestawie znajdują się:

  • 1x przewód niebieski 3m / 6m / 10m
  • 1x uchwyt
  • 1x trzpień
  • 1x tulejka przesuwna

Wskazówka: Pędzel jest wkręcany do trzpienia TIG-MAX® XT. W celu zapewnienie optymalnego trawienia stali nierdzewnej, należy regulować wysunięcie pędzla za pomocą teflonowej tulejki izolacyjnej.

Przewód roboczy przedłużający TIG-MAX XT dla urządzenia do elektrochemicznego czyszczenia spoin

Przewód roboczy przedłużający TIG-MAX® XT

Przewód roboczy przedłużający zapewnia większą elastyczność w czyszczeniu spoin. Oznacza to, że wraz z urządzeniem do elektrochemicznego trawienia stali nierdzewnej TIG-MAX® XT można udać się w dowolne miejsce i czyścić spoiny na odległych obszarach. Dostępne długości to 3m, 6m i 10m. Kolor niebieski.

Wskazówka: użyj tego przewodu do przedłużenie przewodu roboczego TIG-MAX® XT

Przewód masowy TIG-MAX XT dla urządzenia do elektrochemicznego czyszczenia spoin

Przewód masowy TIG-MAX® XT

Przewód masowy TIG-MAX® XT jest przeznaczony do urządzeń do czyszczenia spoin stali nierdzewnej TIG-MAX® XT. Dostępne długości to 3m i 6m. W celu elastycznego zastosowania w miejscu pracy lub w warsztacie można go przedłużyć za pomocą czarnego przedłużającego przewodu masowego. Klema masowa jest podłączona do przewodu masowego TIG-MAX® XT.

Wskazówka: podłącz przewód masowy TIG-MAX® XT do dolnej wtyczki urządzenia czyszczącego spoiny stali nierdzewnej TIG-MAX® XT. W celu trawienia spoin stali nierdzewnej, bądź znakowania stali nierdzewnej przymocuj klemę masową do obrabianego przedmiotu. Pozwoli to na utworzenie obwodu elektrycznego.

Przewód masowy przedłużający TIG-MAX XT dla urządzenia do elektrochemicznego czyszczenia spoin

Przewód masowy przedłużający TIG-MAX® XT

Przewód masowy przedłużający zapewnia większą elastyczność w elektrochemicznym czyszczeniu spoin. Oznacza to, że wraz z urządzeniem do elektrochemicznego trawienia stali nierdzewnej TIG-MAX® XT można udać się w dowolne miejsce i czyścić spoiny w obszarach do 10 metrów. Dostępne długości to 3m i 6m. Kolor czarny.

Wskazówka: użyj tego przewodu do przedłużenie przewodu masowego TIG-MAX® XT