Wózek transportowy TIG-MAX® XT

Wózek transportowy TIG-MAX® XT idealnie nadaje się do transportu urządzeń do czyszczenia spoin TIG-MAX® XT (np. TIG-MAX® XT 6000 / TIG-MAX® XT 9000) oraz akcesoriów, takich płyny czyszczące, przewody itp.
Do przewodu roboczego mocowany jest uchwyt, trzpień, a następnie przesuwna tulejka izolacyjna i pędzelek z włókna węglowego.

Korzyści: elastyczność pracy. Wózek umożliwia czyszczenie spoin również na placu budowy. Jest kompaktowy, ponieważ wszystkie wymagane akcesoria znajdują się w jednym miejscu.
Można w sposób bezpieczny wyczyścić spoiny w dowolnym miejscu, ponieważ urządzenie wraz z przewodem roboczym, masowym i akcesoriami jest stabilnie umieszczone na wózku.

Skrzynka transportowa TIG-MAX® XT

Skrzynka transportowa TIG-MAX® XT jest odpowiednia dla urządzeń czyszczących TIG Brush® oraz TIG-MAX®. Dzięki temu można w sposób bezpieczny i poukładany przechowywać urządzenie, akcesoria i dodatkowe narzędzia.

Walizka transportowa TIG-MAX® XT

Walizka transportowa TIG-MAX® XT nadaje się szczególnie do urządzenia do czyszczenia stali nierdzewnej TIG-MAX® XT 9000. Posiada stopień ochrony IP67, a zatem jest wodoodporna i pyłoszczelna. Idealnie sprawdza się do przechowywania i transportu akcesoriów takich jak przewody, płyny czyszczące, pędzelki czyszczące, tulejki izolacyjne itp.

Pojemnik na płyn TIG-MAX® XT

Poręczny pojemnik na płyn HSF bardzo dobrze sprawdza się przy dozowania płynu czyszczącego.

Spryskiwacz ciśnieniowy z pompką TIG-MAX® XT

Ten spryskiwacz ciśnieniowy służy do wydajnego i ekonomicznego dozowania neutralizatora lub wody w celu rozpylania na obrabianym przedmiocie. Maksymalna pojemność wynosi 1,2 litra. Łatwy wzrost ciśnienia w zbiorniku uzyskuje się za pomocą pompki. Naciskając kciukiem na przycisk otrzymujemy jednolite i stałe rozpylanie, którego rozdrobnienie można regulować obracając nakrętkę dyszy. Spryskiwacz ciśnieniowy z pompką ma również przezroczysty pasek i zintegrowaną skalę do kontroli poziomu optycznego cieczy.

Rękawice ochronne TIG-MAX® XT

Rękawice ochronne z polichloroprenu / lateksu naturalnego chroniące przed zagrożeniami mechanicznymi, chemikaliami i mikroorganizmami.

Stół do trawienia HSF

Stół do trawienia wykonany ze stali nierdzewnej.  Solidna konstrukcja, z funkcjonalnym wyposażeniem.

Stół posiada 2 uchwyty do spryskiwaczy z pompką ciśnieniową i 3 uchwyty boczne do nawijania przewodów.

Cztery kółka umożliwiają umieszczenie stołu w warsztacie.

Odpływ umożliwia zebranie wszystkich płynów w kanistrze, a następnie ich łatwe usunięcie.

Punkt uziemienia na stole pozwala na łatwą pracę, ponieważ zacisk masowy nie musi być mocowany bezpośrednio do obrabianego przedmiotu.

Całkowicie wykonany ze stali nierdzewnej!

Wymiary: 120 cm x 67 cm x 97 (szerokość x długość x wysokość),

Powierzchnia robocza: 113 cm x 65 cm (szerokość x długość)

DOSTĘPNE OD RĘKI!

Parownica TIG-MAX®

Parownica przeciwko powstawaniu białych plam i zacieków.

Parametry:

  • 3200 Wat mocy
  • Ciśnienie robocze 8 bar
  • 2 litry pojemności zbiornika
  • Temperatura kotła 171 ° C
  • Czas nagrzewania ok. 5 minut
  • Waga: 8,8 kg
  • Obudowa całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej
  • Wymiary (dł. x szer. x wys.): 322 x 365 x 330 mm
  • akcesoria